FAQ

1.  Jak duże są zespoły projektowe?

Zespoły liczą od kilku do kilkunastu developerów, analityków, testerów.

2. Czy zespoły siedzą razem?

Pracujemy zarówno w modelu pracy zespołu w jednej lokalizacji, jak i rozproszonym, gdzie kilka naszych oddziałów pracuje równolegle przy jednym projekcie.

3. Czy będę pracować u Klienta, w jego biurze?

Zdecydowaną większość projektów realizujemy fizycznie w naszych oddziałach w modelu fixed price. Nie wykluczamy elementów pracy bezpośrednio w siedzibie klienta. Każdorazowo informujemy kandydata, czy jego praca będzie wyłącznie w siedzibie ASC, czy będą też elementy pracy u klienta oraz jakie będą proporcje.

4. Czy możliwa jest praca zdalna?

Preferujemy pracę razem z zespołem w siedzibie. Dopuszczamy pracę zdalną jako rozwiązanie awaryjne, w przypadkach np. lekkiego przeziębienia, czy innych sytuacji życiowych. Taka praca jest dopuszczalna, jeśli ktoś wyrazi taką chęć.

5. Jak długo trzeba czekać na awans?

Czas nie jest kryterium awansu, co działa w dwie strony. Są pracownicy, którzy szybko się rozwijają i spełniają oczekiwania z wyższego stanowiska, oraz tacy, którym to zajmuje więcej czasu. Mamy dokładnie zdefiniowane oczekiwania zarówno merytoryczne, jak i organizacyjne. Pomagamy w ich spełnieniu.

6. Co, jeśli pracuję od lat w technologi, która wypadła już z obiegu?

Tym chętniej zapraszamy do nas, będziesz miał/miała możliwość upgrade swojej wiedzy w najnowszych rozwiązaniach w czasie szkoleń wewnętrznych, a następnie możliwość utrwalenia i dalszego rozwoju poznanych umiejętności w projektach

7. Czy dajecie szansę osobom mającym inne doświadczenia zawodowe, które chcą spróbować sił w nowej roli?

Jeśli przekonasz nas, że masz motywację do takiej zmiany, podjęcia wysiłku intelektualnego, wejścia do świata profesjonalnej produkcji oprogramowania – zapraszamy do naszego programu juniorskiego, który jest nie tylko dla najmłodszych juniorów.